Artimiausi renginiai

06.09

Gajos kupole IANÄWA - svečiai iš Meksikos

GARSŲ TERAPIJOS

Garsų terapija tai meditacija garsuose, patyriminė kelionė į save. Sesijos metu išgyvenami asmeniniai procesai, patiriamos nekasdienės būsenos, atlaisvinamos užspaustos emocijos ir tai vyksta tokiu intensyvumu, kiek žmogus tuo metu yra tam pasiruošęs. Garsų terapija suteikia poilsį ir atsinaujinimą kūnui, protui ir sielai, bei veda į harmonizuojančią, pasąmonę transformuojančią vidinę būseną. Tai vyksta per sakralinių instrumentų, balso skambesį, per vibracijas, perkusiją (koshi, tingsha varpeliai, chime lazdelės, tibeto, krištoliniai dubenys, Terre Pangi, šamaniški būgnai, gongai, hang drum), taip pat pasitelkiami kvapai ir subtilus prisilietimas.

MANTRŲ RATAI

Mantrų ratas, jautrus ir labai atpalaiduojantis patyrimas. Ratu susėdę žmonės, pritariant įvairiems instrumentams, kartu su vedančiu gieda mantras. Tai garsinių skiemenų seka, paprastai tariama arba giedama ją kartojant kelis, keliolika ir dar daugiau kartų. Mantros giedamos dėmesio sutelkimui ir tam tikrų savybių, galių ugdymui. Šiuose ratuose pasireiškia bendrystė, susijungimas su Šaltinio šviesa, energija užkyla iki šokių, džiaugsmo ašarų ir meilės išjautimo.

EKSTATINIAI ŠOKIAI

Ekstatiniai šokiai tai judesio meditacija. Intuityvus judesys, ekstatinės muzikos patyrimas, veda į fizinį ir emocinį atsipalaidavimą. Šokio metu, leidimas sau išjausti kiekvieną kūno judesį, totaliai atsiduodant muzikai ir atsiribojant nuo išorinių veiksnių ir vertinimo, plečia mąstymo ir kūno ribas. Šokio metu patiriamas dabarties momentas.

MASAŽAI

Visa apimanti terapija vyksta per prisilietimą, garsą ir energetinį gydymą.

Po seanso rimsta nervų sistema, įsivyrauja balansas, vidinė harmonija, vyksta pokytis pąsamonėje, atsipalaiduoja fizinis kūnas, išlaisvėja blokai, įtampa, kyla suvokimai savų problemų sprendime.

Terapijos metu pasitelkiamos garsų, balso vibracijos (koshi, tingsha varpeliai, chime lazdelės, tibeto, krištoliniai dubenys, Terre Pangi, šamaniški būgnai, hang drum ir kita perkusija). Intuityviai pritaikoma masažo technika ir intensyvumas, tai padiktuoja tuo metu žmoguje vyraujanti energija, emocijos, energetinių kanalų aktyvumas, kūno trigeriniai taškai, įtampa kuri tuo metu vargina žmogų. Viso seanso metu lydi gydanti, transformuojanti energija.

Terapiją sudaro:

• Energetinių centrų balansavimas ir energetinio lauko valymas

• Harmonizuojanti ir pasąmonę transformuojanti garsų ir balso terapija

• Intuityvus masažas