AŠ ESU - KAS ESU

Protas nurimsta, kai paklausiame savęs: "Kas aš esu?" Ši mintis sunaikina visas kitas mintis, o galiausiai nelieka ir jos pačios, kaip kad nutinka su lazda, kuria žarstomas laužas. Tada ima spindėt Savęs suvokimas.

- Sri Ramana Maharshi

MŪSŲ VEIKLA

Sąmoningi renginiai, per kuriuos jums leidžiame prisiliesti prie savo tikrosios esybės, pabūti tikrume, šioje akimirkoje. Pasitelkdami mantrų galias, terapinių instrumentų vibracijas, muzika, kuri išlaisvina kūną, leidžiame jūsų protui nurimti ir pamatyti pasaulį be minčių filtro - tyrą, kupiną meilės ir ramybės.

TYRA SIELA

ASTA TREINĖ

Išreiškiu save šiame gyvenimo etape per balsą, muziką, gydantį garsą, per prisilietimą. Jausmo buvimas, kad esu savo sielos kelyje, mane išlaisvina, leidžia kurti ir šia tyros meilės būsena dalintis su kitais.

Aš pati per tai keičiuosi, augu ir kas kart stiprinu ryšį su šaltiniu. Kai Jūs prisijungiate į garsų terapijas, improvizacijų, mantrų ratus, šviesos energija stiprėja dar labiau ir tai juntama ir Jums.

ANDRIUS ŠEŠELGIS

Kas aš esu? Galėčiau sakyti, kad esu Andrius, gimęs Lietuvoje, man tiek ir tiek metų, bet tai būtų tik mano vardas, gimimo lokacija ir amžius. Galėčiau sakyti, kad esu fotografas, muzikantas, keliautojas, jogos mokytojas, bet vėlgi tai būtų tik veiklos, kuriomis užsiimu.

Klausimas „Kas aš esu?“ nuvedė mane į visa ko kvestionavimą, keliavimą po pasaulį, susipažinimą su daugybe žmonių. Aš pradėjau sau kelti įššūkius, eiti iš komforto zonos, susitikti su savo baimėmis. Tai taip pat nuvedė į dvasinių temų nagrinėjimą - knygos, šventraščiai, garsų terapijos, kvėpavimo praktikos, joga. Tai leido suprasti, kad mes esame kažkas daugiau - mes dvasinės būtybės fiziniuose kūnuose, ieškančios to paties atsakymo į tą patį klausimą.

Aš tikiu, kad mes visi susiję ir esame kilę iš to paties šaltinio.

SUSISIEKITE

Parašykite mums ir greitu metu jums atsakysime.